Forum Kuralları

 • Merhaba arkadaşlar. Forumumuzda herkesin uyması gereken kurallar şu şekildedir;


  1) İlk kural, bu forumdan kimseye bahsetmeyin.

  2) Başlıkların altında flame, spam vb. klasmanlara giren, birbirinizi rahatsız edecek sıklıkta yazılar yazmayın.

  3) Yazdığınız yazılarda kullandığınız dile dikkat edin. Burada küfür, ırkçılık veya insanların ahlaki değerlerine saldırı görmek istemiyoruz. Sonuçta hepimiz burada olma nedeni eğlenmek. Aman tadımız kaçmasın Ali Rıza Bey.

  4) Yazılım korsanlığı, hack sistemleri, yasa dışı materyal tartışmaları, geliştiriciden bağımsız APK paylaşımları, reklam vb. içerikler hakkında konu açmayın ve konuşmayın.

  5) Forumumuzun sağ üst bölümünde bir arama bölümü bulunmaktadır. Başlığı açmadan önce forum içerisinde daha önce açılıp açılmadığını kontrol ediniz. Daha az eforla sorularınızın yanıtlarına daha kısa sürede ulaşabilirsiniz böylece.

  6) Cinsiyet fark etmeksizin diğer kullanıcıları rahatsız etmek, özel mesaj yoluyla taciz etmek yasaktır. Böyle bir durum ile karşılaşırsanız ekran görüntüsü alarak bizimle paylaşabilirsiniz.

  7) Kendinizle ilgili veya bir başkasıyla ilgili kişisel bilgiler paylaşmayınız.

  8 ) Foruma yararsız olarak nitelendirebileceğimiz başlıklar veya mesajlar görürsek, gönderileriniz kaldırılır.

  9) Reklam, pornografi, rahatsız edici içerikleri paylaşmak süresiz olarak forumdan uzaklaştırılmanıza sebep olur. İnterneti güvenli tutmalı ve küçük yaştaki çocukların da internete erişim sağladıklarını unutmayın.

  10) Bir moderatör mesajınızı kaldırdığında şikayet etmeyin. Moderatörlerimize güveniyoruz ve sildikleri mesajlar için iyi bir nedenleri olduğunu düşünüyoruz.

  11) Gönderileriniz için mutlaka en alakalı başlığı kullanın.

  12) Oyunla ilgili tüm sorun ve şikayetlerinizi sadece destek sistemi üzerinden bize iletin. Sorun ve şikayetler ile ilgili açılan forum konuları silinecektir. Destek sistemine ulaşmak için: https://support.junkyardtycoon.com

  13) Son olarak -de ekini ayrı yazarsanıakfsdkg tamam tamam.


  Herkese iyi forumlar.

 • Rinion

  Closed the thread.